قیمت ارتودنسی نامرئی

ارتودنسی نامرئی در حال حاضر برای بزرگسالان و نوجوانان دارای دندان های دائمی کاملا روش یافته تأیید شده است که می توانند صادقانه دستورالعمل های درمان را دنبال کنند، مهم ترین سوالاتی که در ارتباط با ارتودنسی نامرئی وجود دارد، چه مدت باید هر روز ردیف کننده ها را بپوشند؟ چه چیزهایی می توانند و چه چیزی نمی توانند بخورند و بنوشند؟ برای ملاقات های بعدی به دندانپزشک مراجعه کنند؟ قیمت ارتودنسی نامرئی چقدر است؟ و…

 بریس های نامرئی

بریس های نامرئی تمام مزایای بریس های سنتی را فراهم می کنند، اما بدون براکت های فلزی است و برای بزرگسالان که علاقه مند به دیده نشدن ارتودنسی دندان هایشان هستند  قابل توجه است. به بیان دیگر افزایش تقاضا برای درمان ارتودنسی در بزرگسالان به ایجاد بریس های واضح، قابل جابجایی و پنهان دامن زده است، اکنون می توانید دندان های خود را با احتیاط و راحت صاف کنید. ما طیف گسترده ای از مهاربندهای نامرئی را برای انتخاب شما در نظر گرفته ایم، از جمله ترازبندی های شفاف، بریس های ثابت و بریس های زبانی پنهان،

ارتودنسی نامرئی قیمت

قمت بریس های نا مرئی

هزینه بریس های نامرئی می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد. این معمولا نشان دهنده تجربه ارائه دهنده و کیفیت درمان شماست، به عنوان مثال تراز کننده های سفارشات پستی می توانند ارزان تر از مراجعه به یک متخصص باشند، نکته منفی این است که درمان شما تقریبا بدون نظارت خواهد بود. درمان ارتودنسی بسیار سفارشی است، بنابراین تهیه یک قیمت ثابت متناسب با همه کارها آسان نیست.

درمان ارتودنسی یک سرمایه گزاری است

ما می دانیم که درمان ارتودنسی یک سرمایه گذاری است، به همین دلیل متخصصان ارتودنسی تلاش می کنند با ارائه برنامه های پرداخت انعطاف پذیر، آن را مقرون به صرفه کنند؛ به هر حال، رسیدن به لبخندی که همیشه آرزو داشتید باید در دسترس همه باشد.

هزینه بسته به نوع درمانی که نیاز دارید متفاوت خواهد بود، بعضی از افراد ممکن است فقط به اصلاحات جزئی در دندان خود احتیاج داشته باشند، در حالی که دیگران ممکن است به کار قابل توجه تری نیاز داشته باشند. متخصص ارتودنسی شما می تواند در مشاوره رایگان شما پیشنهادی برای درمانی که وی پیشنهاد می دهد به شما ارائه دهد. بسیاری از متخصصان ارتودنسی ما گزینه های مالی بدون بهره را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد کل هزینه های درمان را معمولا طی 12 تا 24 ماه تقسیم کنید.

ارتودنسی شفاف محبوب ترین ارتودنسی نامرئی

 دستگاه ارتودنسی متحرک شامل یک سری ردیف پلاستیکی نامرئی (شفاف) است، که به راحتی روی دندان های شما قرار می گیرند و به گونه ای طراحی شده اند که آنها را به تدریج به موقعیت مطلوب ارتودنسی منتقل می کنند. امروزه ارتودنسی شفاف یک مارک برتر از تجهیزات ارتودنسی است، در درجه اول به این دلیل که ردیف های متحرک ضخامت کمتر از یک میلی متر دارند، به گونه ای طراحی شده اند که از نظر زیبایی از بریس های دندانپزشکی سیم و براکت برای درمان انواع خاصی از مشکلات جزئی نامرتب دندان خوشایندتر هستند.

از صاف کننده های شفاف برای صاف کردن آرام دندان ها استفاده می شود، این به لطف نتایج خارق العاده و راحتی که دارد، محبوب ترین گزینه نامرئی ما است، حتی می توانید ردیف های خود را برای خوردن و نوشیدن و مسواک زدن بیرون بیاورید.

 ارتودنسی شفاف مقرون به صرفه تر است یا ثابت 

بریس های شفاف دقیقا مانند ریل قطار به دندان های شما متصل می شوند، اما از براکت های ظریف سرامیکی برخوردار هستند، همه آنها در صاف كردن دندان ها با احتیاط و عالی هستند. اما بریس های ثابت در همسو کردن طیف وسیعی از نگرانی ها، از جمله پیچیده ترین موارد، مهارت دارند، اگر فقط می خواهید دندان های جلوی خود را صاف کنید، درمان شما سریعتر و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 

بریس های زبانی

 بریس های زبانی یک روش کاملا محتاطانه برای صاف کردن لبخند شماست. کل بریس پشت دندانهای شما پنهان است.

 

 بریس های لینگوال گران تر است یا شفاف

بریس های لینگوال معمولا گرانتر از بریس های شفاف هستند، به دلیل داشتن خود بریس، تخصص پزشک و مدت زمان ملاقات های شما. 

 

روش های پرداخت هزینه ارتودنسی نامرئی

چند روش مختلف وجود دارد که می توانید برای بریس های خود پرداخت کنید، شما می توانید از قبل پرداخت کنید، این موارد شامل بازپرداخت بدون بهره در مدت 6 تا 24 ماه، مشروط به واجد شرایط بودن است یا بصورت اقساطی که با توجه به نظر متخصص انجام می شود. بنابراین با توجه به عواملی که گفته شد حتی نمی‌توان

 

هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی

را بیان کرد و قیمت ارتودنسی نامرئی را متخصص ارتودنسی با توجه به وضعیت دندان‌های بیمار مشخص می‌کند، اما می‌توان گفت قیمت ارتودنسی نامرئی فک بالا و پایین تقریبا یکسان است. فراموش نکنیم عواملی مانند برند

ارتودنسی نامرئی، بر قیمت ارتودنسی نامرئی فک بالا اثر خواهد گذاشت.

 عوامل تاثیر گزار در هزینه ی ارتودنسی

برخی از عوامل موثر در هزینه ارتودنسی نامریی عبارت ند از:

  • میزان حاد بودن مشکل دندان
  • درمان یک فک یا دو فک
  • طول دوره درمان ارتودنسی نامرئی
  • نیاز به لوازم و دستگاه های اضافی برای درمان ارتودنسی نامرئی

ارتودنسی نامرئی قیمت

معایب ارتودنسی نامرئی

با اینکه ارتودنسی نامرئی دارای مزایای فراوانی است، اما با این حال بدون مشکل هم نیست،  برخی از مشکلات ارتودنسی نامرئی عبارت است از:

  •  در ایران برای دندان هایی که دارای ناهنجاری های متوسط و سبک هستند، قابل انجام است، موردهای شدید را نمی شود انجام داد.
  • با توجه به این که متحرک است نیاز به همکاری بیمار دارد و احتمال گم شدن پلاک نیز توسط وجود دارد. (حدود 20 تا 22 ساعت در شبانه روز)
  • می‌توان به یکی درگیر از معایب ارتودنسی نامرئی به هزینه ارتودنسی نامرئی که بالاتر از هزینه ارتودنسی معمولی می‌باشد، اشاره داشت.
  • ممکن است آن تعداد پلاکی که برای دندان مریض ساخته شده کافی نباشد و بعد از اتمام دوره چند پلاک دیگر برای تکمیل کردن کار برای او تهیه شود.

 

بهترین سن برای انجام ارتودنسی نامرئی

شاید برایتان سوال باشد که بهترین سن برای ارتودنسی نامرئی چه سنی است؟ برای تمام سنین قابل انجام است اما بیشتر افراد بزرگسال برای دیده نشدن دستگاه های ارتودنسی به سراغ این روش از درمان می روند. برای کودکان هم توصیه نمی وشد چون که هم دغدغه دیده شدن ارتودنسی را ندارند هم اینکه احتیاج به همکاری بالایی از کوکان هست که معمولا ندارند.